İller arası taşıma sigortası

İller arası taşıma sigortası

Taşınma işlemleri hemen herkes için oldukça zor ve yorucu bir işlemdir. Öte yandan taşınma esnasın eşyalarda oluşabilecek herhangi bir zarar can sıkmakla birlikte taşıma firmaları ile tatsız tartışmalara sebep olabilmektedir. Bu noktada taşınma işlemi öncesinde firma ile kişi arasında taşıma sigortası yapılmalıdır. Bu şekilde hem taşıma şirketi hem de taşınan kişiler korunmuş olmakla birlikte karşılıklı anlaşma ile oluşabilecek sorunlar çözülebilir.

İller arası taşıma sigortaları

Bu sigortalardan ilki Mali mesuliyet sigortasıdır. Bu sigorta üçüncü kişiler tarafında gelebilecek herhangi bir zarar durumunda hem nakliyeci firmayı hem de mal sahibini korumaktadır. Zararın maddi bedeli ilk olarak nakliyat'cıya ödenmekte olup daha sonra mal sahibi tarafından ödeme talebi oluşturulması gerekmektedir. Bir diğer sigorta ise Emtia nakliyat sigortasıdır. Bu sigorta nakliyat sırasında oluşabilecek her zarara karşı mal sahibini korumaktadır.

İller arası taşıma sigortası yapan firmamız

İller arası taşıma hizmeti veren firmamız her taşınma işlemi öncesinde mal sahibi ile sigorta işlemini gerçekleştirmekte olup bu şekil hem kendini hem de mal sahibi koruma altına almaktadır.

İller arası taşıma sigortası eksper hizmeti

Özellikle emtia nakliyat sigortası için çok önemli bir hizmet olmakla birlikte firmamız tarafından ücretsiz bir şekilde sizlere sunmaktadır.

İller arsı taşıma sigortası ile uygun fiyat

İller arası taşıma yapan firmamız sizlere hem sigortalı taşıma hizmeti sunmakta hem de uygun fiyatlar ile hizmet vermektedir.

 • Tüm İller'e İller arası taşıma sigortası


  Tüm İller'e İller arası taşıma sigortası
  İller arası taşıma sigortası hizmeti için
  Biz Hazırız! Ya Siz?
 • " Çağrı Merkezi "

  7-24 : 0216 606 46 34Çekinmeden Bizi Arayın...

  İller arası taşıma sigortası fiyat bilgisi alacaksanız, indirim talep etmeyi unutmayın.